Раниери: Рома трябва да работи над психологията
Новият старши-треньор на Рома Клаудио Раниери каза, че отборът трябва да работи върху психологията.
"Феновете искат играчите да почувстват значението на клубната фланелка. Моля ги да дадат всичко. Първият аспект, по който трябва да работим, е психологически, защото след две загуби и отпадането от Шампионска лига, играчите са опустошени.
Феновете са страстни, така че е логично те да са недоволни от резултатите. Но, ако видят, че отборът се бори и дава всичко, те оценяват усилията. Искам да кажа на феновете, че това е специално време. Имаме шанс да се върнем към Шампионска лига. Подкрепата е важна, особено в трудни времена", заяви Раниери.
- Тоти е все по-близо до завръщане в Рома по настояване на Гасперини
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Рома се завърна в Шампионската лига след победа над Верона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]