Алегри искал да подаде оставка преди мача с Наполи
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри е искал да подаде оставка преди мача от 26-ия кръг на италианския шампионат с Наполи, съобщава Corriere Dello Sport.
Според, източника председателят на Борда на директорите на клуба Андреа Аниели специално е отменил бизнес среща, за да се върне в Торино и да убеди Алегри да продължи да работи. Специалистът се е съгласил да остане в клуба, но се е разбрал с Аниели да обсъди бъдещето си след мача от 1/8-финалите на Шампионската лига с Атлетико Мадрид.
Напомняме, че след 26 кръга Ювентус води в класирането в италианския шампионат, с 16 точки пред най-близкия си преследвач.
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
- Юве може да се раздели с трима при провал в битката за ШЛ
- Ювентус също сред вариантите за приятелски мач с ЦСКА на новата "Армия"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]