Наполи е готов да пусне Кулибали за 150 милиона
Ръководството на Наполи определи цена от 150 милиона евро за защитник Калиду Кулибали, според Calciomercato.
Освен това се твърди, че "партенопеите" са готови да подновят съществуващия договор на футболист, предлагайки му заплата от 6.5 милиона евро годишно.
Основните претенденти за Кулибали остават Барселона и Манчестър Юнайтед, които добавиха сенегалец към своя летен списък за трансфери.
В настоящия сезон на Серия А Кулибали има 22 мача, в които записа две асистенции.
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Конте иска да остане начело на Наполи
- Наполи обърна Лече с 2:1, Политано сложи край на голова суша от 43 мача
- Наполи ще откупи Расмус Хьойлунд от Манчестър Юнайтед
- Наполи – Лече: шампионът преследва място в Шампионска лига
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Наполи направи крачка към място в Шампионска лига
- Наполи преследва място в топ 4 срещу Торино
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]