Алегри: Изпуснахме парата
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри даде коментар на загубата с 3:0 от Аталанта в мач от 1/4-финалите на турнира за Купата на Италия.
"Искахме да спечелим за пети пореден път Купата, но Аталанта игра много силно и ни спря, за което ги поздравяваме. Нищо драматично не се е случило. Ако трябва да бъда честен, тази загуба се усещаше във въздуха. Имахме играчи, които се върнаха след контузии, други пък не играха заради контузии.
Убеден съм, че можем да се възстановим от тази ситуация, в която попаднахме. През миналия сезон страдахме срещу Кротоне, а след това загубихме от Наполи. Може да спасиш един, втори мач, но накрая губиш.
Загубата ще ни послужи за урок. Изпуснахме парата, което често се случва след дълга победна серия. В събота ни предстои мач с Парма и трябва да се подготвим", заяви Алегри.
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]