Алегри: Ювентус купи Роналдо, за да вкарва голове
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира победата в мача за италианската Суперкупа с Милан (1: 0). Напомняме, че победният гол в срещата бе дело на нападателя Кристиано Роналдо.
"Мачът се оказа интересен, имаше няколко шанса за отбелязване на голове. Милан игра добре и ни създаде проблеми, но след отстраняването на играча от съперника, Ювентус можеше да играе по-добре, за да вкара втория гол. Беше много горещо, но заслужавахме да спечелим благодарение на балансирания подход към играта.
Що се отнася до Кристиано Роналдо, Ювентус го закупи, за да играе решаваща роля на терена и да вкарва важни голове. Целият ни отбор показа добра игра", заяви Алегри.
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]