Ди Франческо: Никога не съм имал подкрепата на клуба
Старши-треньорът на Рома Еузебио Ди Франческо обобщи мача от 18-ия кръг на италианската Серия А със Сасуоло (3: 1).
"От техническа гледна точка това беше едно от най-добрите ни изпълнения през сезона, ако не и най-доброто. Играхме уверено и можехме да вкараме още повече. Мисля, че Рома е на прав път. Днес видях интерес от играчите на отбора. Надявам се, че можем да продължим успеха, защото ми харесва чувството на последователност. Сега всичко работи като единен механизъм.
Слуховете за уволнение? Никога не съм имал подкрепата на клуба. Съвсем естествено е, че в периода, когато отборът не покаже резултат, треньорът попада в центъра на вниманието. Сега непрекъснато усещам погледи към мен", заяви Ди Франческо.
- Гасперини: Бяхме твърде пасивни
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Италиански сблъсък на 1/8-финалите в Лига Европа
- Ясни са осминафиналните двойки в Лига Европа
- Дибала преговаря с Бога Хуниорс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]