Невил: Погба спи на терена
Експертът от Sky Sports Гари Невил заяви, че полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба е заспал, когато Челси е вкарал своя първи гол в мача между двата отбора през уикенда. Напомняме, че грешка на френския футболист позволи на "сините" да открият резултата и да поставят отбора на Жозе Моуриньо в положение, от което гостите излязоха след почивката.
Невил е на мнение, че Погба просто е заспал в този епизод.
"Просто погледнете Пол Погна: той заспа. Не мога да разбера, защо той така реагира, кого искаше да обвини при гола, освен самия себе си? Той се обърна към Линдельоф и каза, че го е блокирал. Извини ме, Пол, но той не го направи. Той пазеше Давид Луис", заяви Невил.
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
- Феновете на Ман Юнайтед скочиха срещу клуба заради ограничения върху сезонните карти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]