Милан преговаря с Бонавентура
Милан започна преговори с полузащитника Джакомо Бонавентура за нов договор, съобщават италиански източници. Според информацията, "росонерите" възнамеряват да убедят играча да подпише съглашение до 2022 година, което да замени сегашното, чийто срок на действие е до 2020 година.
По-рано се появиха съобщения, че 29-годишният футболист може да напусне Милан в търсене на клуб, с който да печели трофеи.
Бонавентура пристигна от Аталанта през 2014 година за сумата от 7 милиона евро.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]