Дел Пиеро: Роналдо прекали
Легендата на Ювентус Алесандро Дел Пиеро коментира решението на нападателя на "бианконерите" Кристиано Роналдо да не се яви на гала-вечерта на УЕФА, където бяха връчени различни награди на Организацията.
"Разбирам чувствата на Роналдо, но Модрич заслужи наградата. Той направи нещо невероятно в Реал Мадрид и на Световното с националния отбор на Хърватия, за това този приз напълно го заслужи. Кристиано също проведе забележителен сезон. На мястото на Роналдо също щях да се ядосам, но е прекалено да не се явиш на награждаването заради това", заяви Дел Пиеро.
- Милик поднови тренировки
- Колеблив Ювентус ще се препъне в Емилия - Романя
- Елкан за Ювентус: Нашите ценности и история не са за продажба
- Маркизио: Има играчи, които не разбират какво значи да носят фланелката на Юве
- Маркизио: Спалети заслужава доверие
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
- Юве се справи с Пафос (видео)
- Ювентус ще пречупи Пафос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]