Рома ще опита да подпише с Товен
Рома не се е отказал от полузашитника на Олимпик Марсилия Флориан Товен, съобщават френски източници. 25-годишният французин има договор с провансалци до 20121 година, но влезе в конфликт с клубната управа, след като поиска увеличение на заплатата, така че тя да се изравни с тази на Дмитри Пайе и Луис Густаво.
Рома възнамерява да се възползва от ситуацията и да убеди играча да дойде на “Олимпико". Напомняме, че римляните продължават да търсят подходящ играч за подсилване на атаката си, след провала на трансфера на Малкъм, който премина от Бордо в Барселона.
Товен отбеляза 22 гола и подаде 11 асистенции в 35 мача от миналия сезон в Лига 1. Освен това бе и част от националния отбор на Франция, който спечели световната титла в Русия през лятото.
- Дубъл на Мален помогна на Рома да се справи с Каляри
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Сабатини: Гасперини няма да напусне Рома
- Раниери: Рома може да се раздели с Дибала и Пелегрини
- Тоти може да стане директор в Рома
- Рома привлече крило на Байерн Мюнхен
- Удинезе победи Рома
- Крайно класиране за общия етап на Лига Европа 2025/26
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]