Киелини: За мен Бонучи е приятел
Централният защитник на Ювентус Джорджо Киелини не вижда проблем в евентуалното завръщане на Леонардо Бонучи в отбора. Напомняме, че Бонучи неочаквано премина в Милан след седем години в Ювентус, а сега е близо до завръщане в торинския клуб.
"За мен Леонардо е приятел. Проведох отпуската си с него и семейството му. Всички знаят неговите качества, но аз не знам, дали той ще се върне в Ювентус. Аз не съм президент и не съм директор, така че просто наблюдавам ситуацията", заяви Киелини.
За разлика от Киелини, феновете на Ювентус не приемат с радост новината за връщането на Бинучи и пуснаха в социалните мрежи хаштаг #NoBonucci.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]