Игуаин подаде молба за трансфер
Нападателят на Ювентус Гонсало Игуаин възнамерява да смени клубната си принадлежност до края на трансферния прозорец. Както съобщават италиански източници, футболистът е подал молба за трансфер към клуба, като това е станало през уикенда. Причината е, че аржентинският нападател иска да започне нова страница в своята кариера, макар че тази новина идва на фона на съобщенията за интерес към играча от страна на Милан и Челси.
По-рано се съобщаваше, че Гонсало заедно с брат си е провел преговори с "росонерите", които обаче му предлагат заплата от едва 4.5 милиона евро на година, което е с 3 милиона евро по-малко от сегашното възнаграждение на играча.
Много е вероятно Игуаин да се опитва да улесни прехода си в Челси, откъдето се опитват да закупят и защитника Даниеле Ругани на обща стойност 90 милиона евро, което не удовлетворява "бианконерите".
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]