Индзаги потвърди трансферите на Бадел и Кореа
Старши-треньорът на Лацио Симоне Индзаги съобщи за трансфера на Милан Бадел и Хоакин Кореа.
"Бадел е добър футболист, той ще направи нашия отбор по-силен и по-добър. Заменихме Фелипе Андерсон с Кореа. Доволен съм. Хоакин е млад, това е класен играч", заяви Индзаги.
Освен това наставникът на Лацио разказа за ситуацията с полузащитника Сергей Милинкович- Савич, който е в полезрението на много европейски клубове.
"Неотдавна разговарях с него. Той искаше да се присъедини към отбора вчера, но аз го помолих да почака седмица. Сергей от всичко е доволен в Рим. Той запазва спокойствие. Когато става дума за трансфери, може да очакваш абсолютно всичко. Ще ни бъде трудно, ако той си тръгне. Ще видим какво можем да направим", каза още специалистът.
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
- Късен гол спаси точката за Удинезе срещу Лацио (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]