Хамшик останал в Наполи заради Анчелоти
Капитанът на Наполи Марек Хамшик призна, че пристигането на Карло Анчелоти е повлияло на решението му да остане в клуба.
"Анчелоти е най-успешният треньор в Европа. Идването на такъв голям специалист е огромна мотивация за отбора. Той повлия много на решението ви да остана в клуба, след като с идването си ме помоли да продължа кариерата си в Наполи", заяви Хамшик.
Напомняме, че по-рано президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис заяви, че словашкият футболист задълго ще остане в клуба.
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]