Леонардо стана генерален мениджър на Милан
Бившият полузащитник и старши-треньор на Милан Леонардо стана генерален мениджър на клуба, съобщава официалният сайт на италианския клуб. Отбелязва се, че работата на бразилеца ще бъде свързана със спортната част на клуба, както и с трансферите.
Последният клуб на Леонардо бе турският Анталияспор, където той бе старши-треньор през 2017 година.
Напомняме, че по-рано Милан премина във владение на американския хедж - фонд Elliot Management, след като бившият собственик Ли Юнхуан не успя да си плати дълговете към фонда. Президентският пост бе зает от Паоло Скарони, който уволни Марко Фасоне и Масимилиано Мирабели.
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]