Газидис напуска Арсенал, за да работи в Милан
Спортният директор на Арсенал Иван Газидис ще напусне клуба, за да стане изпълнителен директор на Милан, съобщават италиански източници. Според информацията, на срещата с президента на "росонерите" Паоло Скарони функционерът от английския клуб е бил запознат с проекта на Elliot за Милан, след което Газидис се е съгласил да започне работа.
На "Сан Сиро" ще се завърне Умберто Гандини, който ще изпълнява задълженията на генерален директор на клуба.
Относно Леонардо, той вече се труди като технически директор, макар че това все още не е официално обявено. В този сектор ще работи и Паоло Малдини, който ще бъде дясна ръка на бразилеца.
Що се отнася до срещата между Скарони и Масимилиано Мирабели, тя бе преместена за утре. В момента страните изчистват последните детайли от разтрогването на контракта.
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]