Ювентус няма да наема Зидан
Ювентус няма намерение да привлича на работа бившия старши-треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан, съобщава AS. По-рано се съобщаваше, че френският специалист ще заеме длъжността съветник на клуба по спортните въпроси.
Представител а Ювентус по връзки с обществеността обаче е отбелязал, че в момента постът се заеме от Павел Недвед и торинци нямат намерение да се разделят с чешкия специалист.
Напомняме, че Зидан игра за Ювентус в периода 1996-2001 година.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]