Роналдиньо аут от терена за седмица
Полузащитникът на Милан Роналдиньо премина медицински изследвания, след като получи травма по време на тренировка. Отначало медицинския щаб предполагаше, че бразилецът ще отсъства от терените за около месец. Последните медицински изследвания показват обаче, че контузията му не е толкова сериозна и той ще липсва на отбора си само за една седмица.
По такъв начин Диньо ще пропусне приятелският турнир в Лондон, в който участие ще вземат Арсенал, Селтик и Олимпик Лион. Със сигурност обаче ще бъде готов за началото на сезона, който се открива на 29 август. В първия кръг "росонерите" приемат отбора на Лече.
- Алегри: Милан подцени и двете полувремена
- Милан се срина срещу Сасуоло след ранен червен картон
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Операция за Лука Модрич след тежка лицева травма
- Милан постави цена на Фофана, интерес от три клуба
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Рафаел Леао отново освиркан от феновете на Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]