Милан може да привлече Мончи за спортен директор
Спортният директор на Рома Мончи стана трансферна цел на Милан. Китайските ръководители на клуба са недоволни от работата на Масимилиано Мирабели. Ако отборът не успее да се класира за евротурнирите, тогава функционерът ще бъде уволнен.
Съобщава се, че Милан вече е отправил питане към Рома за достъпността на Мончи. Липсва информация за отговора на Рома.
49-годишният функционер пристигна на "Олимпико" през миналото лято и подписа контракт до 2021 година.
Мончи не е единствената опция пред босовете на Милан. Клубната управа разглежда също така и варианти с Валтер Сабатини, Кристиано Джунтоли от Наполи и Майкъл Еменало от Монако.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]