Сари не бърза да свързва бъдещето си с Наполи
Наставникът на Наполи Маурицио Сари е готов да се насочи към Висшата лига, ако не успее да се договори със своя клуб за нов контракт. 59-годишният специалист се посочва като един от фаворитите за замяна на сегашния наставник на "сините" Антонио Конте, който се очаква да напусне "Стамфорд Бридж" през лятото заради разногласия с ръководството на клуба.
Ако Маурисио не успее да сключи нова сделка, тогава Челси ще се опита да закупи контракта на Сари за 7 милиона паунда. Персоналните въпроси на треньора също няма да са проблем за лондончани - сега италианецът получава само 1.3 милиона паунда на година.
Към момента Маурицио не бърза да свързва своето бъдеще с Наполи, тъй като все още не може да получи гаранции за инвестиции в стареещия си състав. Към момента компромис не е намерен.
- Де Лаурентис иска да предложи дългосрочен договор на Конте
- Наполи се интересува от крило на Реал Мадрид
- Лацио може да подпише с легенда на Наполи
- Наполи стана с 10 млн. по-богат от спечелването на Суперкупата
- Италиано: Болоня направи всичко, но Наполи е фантастичен
- Конте: Наполи е безупречен, но не е готов да доминира в Серия А
- Наполи спечели Суперкупата на Италия
- Мактоминей: Мит е, че играчите стават по-добри след напускане на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]