Кулибали: Доказахме, че можем да се бием с Ювентус
Защитникът на Наполи Калиду Кулибали сподели мнение за мача с Ювентус от 34-я кръг на Серия А.
"Знаехме, че това ще е труден и важен мач. Нашият отбор направи всичко за победата. Ние направихме това и можем да се гордеем със себе си.
Неапол ни зареди с енергия през последните няколко дни. Когато видяхме всичките тези фенове, съпровождащи ни до летището, това ни направи много щастливи. Искаме да им благодарим. А най-добрият начин за това бе победата в мача.
Ювентус е много силен отбор, но доказахме, че Наполи е способен да се бие с този съперник. Нашият отбор винаги е вярвал в титлата и ще продължаваме да го правим, докато всичко не се реши математически.
Дели ни една точка. Пред нас има четири кръга. Искаме да спечелим всички мачове до края на сезона", заяви Кулибали.
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Инсине може да се завърне в Наполи
- Наполи се интересува от халф на Ница
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Наполи отказа първата оферта на Нотингам Форест за защитник
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]