Рома се отказала от Блинд по финансови причини
Спортният директор на Рома Рамон Мончи разказа, че клубът се отказал от покупката на защитника Дейли Блинд, тъй като играчът на Манчестър Юнайтед не е бил по джоба на римляните. Няколко дни преди затварянето на зимния трансферен прозорец клубът от "Олд Трафорд" предложи на колегите си от Серия А да закупят 27-годишния Блинд, който изпадна от състава на Жозе Моуриньо.
Мончи призна, че финансовата част на сделката е изиграла важна роля за отказа.
"Преди 3-4 дни ни предложиха да закупим Блинд, но решихме, че този футболист не ни подхожда, включително от икономическа гледна точка", заяви Мончи.
- Рома и Аталанта не се победиха в битката за Европа
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
- Мален с хеттрик, Рома разгроми Пиза на „Олимпико“
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]