Рома разочарова феновете си и срещу Сампдория (видео)

Сампдория постигна изненадващ успех с 1:0 при визитата си на Рома в среща от кръга на Серия А. Двубоят бе интересен и предложи емоции на зрителите. В 33-ата минута гол на Манолас бе отменен заради засада. В 39-ата минута Силвестре игра с ръка в наказателното си поле и реферът отсъди дузпа. Стражът на гостите Вивиано обаче отрази удара от бялата точка на Флоренци.

След почивката "вълците" бяха по-активни, но така и не стигнаха до гол. Така се стигна до 80-ата минута, когато гостите като по чудо откриха резултата. Сапада засече отблизо топката и я прати във вратата на "римляните". До края столичани така и не успяха да стигнат до гол и след последния съдийски сигнал бяха изпратени с мощни освирквания от феновете по трибуните.