Верона удари четири пъти по Фиорентина (видео)

Верона стигна до впечатляващ успех с 4:1 при визитата си на Фиорентина в среща от кръга на Серия А. Вукович откри резултата с попадение в 11-ата минута, давайки аванс на гостите. Десетина минути след това Кийн покачи на 2:0, а отново той бе точен за тима си в 46-ата минута, правейки резултата класически.

В 53-ата минута "виолетовите" върнаха един гол чрез Жил Диаш, но 120 секунди след това Алекс Ферари напълно уби интригата, фиксирайки крайния резултат в двубоя.

Като цяло "виолетовите" могат да съжаляват, тъй като имаха доста положения, а и на два пъти нацелиха греда. Така те вече нямат победа в четвърти пореден двубой и са извън десетката.

За отбора от Града на Ромео и Жулиета това са доста важни три точки в борбата им за оцеляване.