Рома измъкна точка при визитата си на Сампдория

Рома успя да спечели точка при визитата си на Сампдория, завършвайки наравно - 1:1 в среща от отложения 3-ти кръг на Серия А. "Вълците" бяха близо до поражение, но с гол в самия край на срещата успяха да си тръгнат с точка от "Луиджи Ферарис".

Фабио Куалярела откри резултата в 45-ата минута. Той се разписа от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Коларов в наказателното поле. В 67-ата минута Джеко прати топката във вратата, но попадението бе отменено заради засада.

Все пак в добавеното време Рома стигна до изравнителен гол чрез Един Джеко, който се разписа с глава след поредното центриране пред вратата на "моряците". Дори в оставащите секунди до края интригата бе факт, но в крайна сметка двата тима поделиха по точка.