Хелас Верона подписа със сърбин
Хелас Верона привлече под наем защитника на Олимпиакос Ягош Вукович. В договора е включена и опция, позволяваща на италианците да закупят сръбския национал след края на сезона, като това ще стане при определени условия. 29-годишният футболист е вторият нов бранител в тима, след като наскоро беше привлечен и младият румънец Деян Болдор.
Вукушич записа над 100 мача за Коняспор, преди миналото лято да подпише с Олимпиакос.
Верона заема предпоследното 19-о място в класирането на Серия А, с актив от 13 точки. В следващия кръг отборът на Фабио Пекия гостува на Фиорентина.
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Раздяла на хоризонта: Наполи готви продажбата на Лукаку
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Интер и Бастони са готови да устоят на натиска на Барса
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]