Кедира е доволен от първата част на сезона в Серия А
Полузащитникът на Ювентус Сами Кедира сподели мнение за първата част на сезона в италианската Серия А.
"На практика имаме същото количество точки, както и през миналия сезон, за това можем да бъдем удовлетворени. Но, за да спечелим титлата,ние трябва да направим същото и през втората част на сезона. започнахме кампанията не по най-добрия начин, но сега отборът се намира във форма. Изоставаме от Наполи на една точка и това е единственото, което трябва да променим, но работим над това.
Наполи е един от най-добрите отбори в Европа и Италия, сега са фаворити в Лига Европа и срещу тях не е лесно", заяви Кедира.
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
- Юве може да се раздели с трима при провал в битката за ШЛ
- Ювентус също сред вариантите за приятелски мач с ЦСКА на новата "Армия"
- Аталанта – Ювентус: Битка за място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]