Капело: Бонучи не умее да се брани
Бившият старши-треньор на Милан и Ювентус Фабио Капело подложи на критика защитника на "росонерите" Леонардо Бонучи. Напомняме, че бранителят бе признат за футболист на Италия за 2016 година, а през лятото на 2017 година премина от Ювентус в Милан.
"Той е най-добрият италиански защитник, особено когато топката е в краката му. В това отношение той е сред тримата най-добри в света. Но той не умее да се отбранява, а това е голям проблем. Стилът на игра на Ювентус за него подхождаше идеално, той бе свободен. За него е идеално да играе в схема с трима защитника", заяви Капело.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]