Буфон няма да играе срещу Рома
Участието на вратаря на Ювентус Джанлуиджи Буфон в мача с Рома от 18-я кръг на италианската Серия А е изключемо. 39-годишният страж пропусна последните три двубоя на "бианконерите" заради мускулни проблеми и няма да играе срещу Дженоа в Купата на Италия тази вечер.
"Буфон няма да тренира тази седмица, участието му в мача с Рома е невъзможно", заяви наставникът на шампионите Масимилиано Алегри.
Ювентус - Рома ще се проведе на 23 декември в Торино.
- Ювентус ще завърши годината с победа
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Юве може да включи Дейвид в трансфера на Тонали
- Юве желае трансфер на халф на Интер
- Ювентус се разбра с Отолини
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Юве прекърши Рома (видео)
- Гасперини обясни защо избра Рома пред Юве
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]