Наполи и Юве с победи - гонитбата продължава (видео)

Италианският шампион Ювентус се наложи над СПАЛ 2013 с 4:1 в среща от кръга в Серия А. Лошата новина за "бианконерите" е, че все още изостават зад лидера Наполи, който спечели тежкото си гостуване на Дженоа с 3:2.

За Юве днес точни бяха Бернардески (14), Дибала (22), Игуаин (65) и Куадрадо (70). Почетното попадение за гостите реализира Палоски след малко повече от половин час игра.

В другия двубой Наполи губеше в резултата, но след половин час игра обратът бе факт. Адел Таарабт откри резултата в 4-ата минута, но десет след това Дрис Мертенс изравни. Отново той бе точен в 30-ата минута, Зуканович си отбеляза автогол в 60-ата минута за 1:3. Армандо Ицо върна един гол в 76-ата минута, но в оставащите минути до нов гол така и не се стигна.