Алегри: Нямам проблеми с Дибала
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри потвърди информацията, че не се намира в конфликт с нападателя Пауло Дибала. По-рано Sky Italia излезе с новината, че аржентинецът е ругал своя наставник при смяната си в мача с Удинезе. По-късно се оказа, че медията е използвала информацията от спортен блог на частно лице, а новината няма нищо общо с реалността.
"Нямаме никакви проблеми. В мача с Удинезе имах нужда от играч, който да умее да играе на контраатака и смените са част от треньорските решения. Нашите нападатели вкарват и винаги ще вкарват. Всички имат период, когато не можех да вкараш в 3-4 мача. Най-важното е да продължава да играе в своя обичаен маниер", заяви Алегри.
- Директор на Верона за Юве: Ако кажа какво мисля, ще трябва да спра да работя
- Спалети: Ювентус съжалява за пропуснатата победа срещу Верона
- Влахович спаси Ювентус срещу Верона
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]