Гатузо може да оглави Милан
Треньорът на младежкия отбор на Милан Дженаро Гатузо може да оглави първия отбор в близко време. Бъдещето на Винченцо Монтела остава под въпрос след трите поредни загуби. 43-годишният специалист може да бъде уволнен още днес, след мача с Дженоа, ако "росонерите" не постигнат победа.
Сред претендентите за поста нов наставник на миланци са Пауло Соуса и Валтер Мадзари, но клубът обмисля и вариант с Гатузо до края на сезона, а след това да бъде назначен специалист на постоянно основа.
Към момента Милан - Дженоа се развива при нулево равенство.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]