Алегри: Можехме да загубим
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри сподели мнение за равенството 2:2 с Аталанта от седмия кръг на Серия А. Напомняме, че "бианконерите" за първи път от началото на сезона загубиха точки във вътрешното първенство.
"Играхме добре що се отнася до интензивността и техническото изпълнение. Чувствахме се комфортно, но след това допуснахме гол от наказателен удар и играта се развали. Извинете, но в крайна сметка всичко се разви успешно за нас, защото можехме да допуснем още голове след контраатаки. Разочаровани сме, че позволихме на съперника два вкара два гола. Вълнувах се в края, защото, както казах, можеше да загубим. А в края на сезона всяка точка ще бъде с теглото на злато", заяви Алегри.
- Юве доминира срещу Наполи и взе дербито с убедителен успех
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]