Зидан: Юве ще се завърне след абсурдния сезон
Зинедин Зидан вярва, че Ювентус ще се завърне по-голям, по-добър и по-силен следващия сезон след провалена кампания. Бианконерите извършиха радикални промени на структурно ниво, назначавайки Андреа Агнели, Джузепе Марота и Луиджи Дел Нери. Френската легенда, която игра за клуба между 1996 и 2001, се надява, че новото ръководство ще донесе успехи.
"Гледайки отстрани, останах с впечатлението, че сезонът на торинци беше нелеп", заяви французинът пред "Tuttosport".
"Това изглежда лудо, защото знам какво означава Ювентус. Но като негов фен, вярвам, че скоро ще се възвърне обичайното си ниво на игра.
Мисля, че Агнели ще бъде способен да се справи с това. Познавам го добре и той обича старата госпожа. Ще помогне на торинци да изгреят отново", завърши Зизу.
АЛЕКСАНДЪР ПАВЛОВ
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А