Фасоне потвърди за Фалкао и Ибрахимович
Изпълнителният директор на Милан Марко Фасоне потвърди слуховете за интерес на клуба към нападателите Радамел Фалкао и Златан Ибрахимович. Напомняме, че "росонерите" търсят втори централен нападател, но вече изпуснаха Пиер-Емерик Обамеянг и удариха на камък относно Андреа Белоти, когото Торино не желае да продава на италиански клуб. А днес стана известно, че Диего Коща от Челси желае трансфер само в Атлетико.
"Много имена се има в медиите и тъй като досега не съм отричал за някого, когото следим, няма да отрека и за двамата. Работим по въпроса, имаме шест-седем предпочитания, но някои са по-възможни от други. Когато мислим за новия играч, не го считаме за инвестиция само за една година напред, а като проект за няколко сезона", заяви Фасоне.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]