Хелас Верона се интересува от защитник на Арсенал
Италианският Хелас Верона се интересува от защитника Арсенал Карл Дженкинсън, твърдят италиански източници. Съобщава се, че няколко немски клуба също следят 25-годишния футболист, но към момента никой не е предприел конкретни действия. Напомняме, че през сезоните 2014/15 и 2015/16 играчът бе под наем в Уест Хем, а през миналата кампания бе в състава на Арсенал, но взе участие само в един мач от Висшата лига.
Карл е възпитаник на академията на Чарлтън. През 2009 година той подписа първи професионален договор с клуба, а през 2011 година пристигна в Арсенал като свободен агент.
- Арсенал и Реал Мадрид в битка за младия талант Кристиан Кофане
- Гьокереш – голмайсторът, на когото Артета ще разчита до края
- Тухел защити Сака и Райс: Няма да рискувам ключовите си играчи
- Тухел успокои: Травмата на Мадуеке не е сериозна
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Още един проблем за Арсенал: Субименди се прибира заради коляното
- Поредни проблеми за Арсенал: Инкапие се връща преждевременно
- Тухел притеснен за контузията на Мадуеке
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]