Фасоне обясни ситуацията с Бонучи и Биля
Генералният директор на Милан Марко Фасоне потвърди появилите се слухове в италианската преса, че клубът не е заплатил трансферите на Леонардо Бонучи и на Лукас Биля. Двамата футболисти все още не са регистрирани и поради тази причина не попаднаха в заявката на отбора за мачовете с Университатя от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Както е известно, по-рано се появиха съобщения, че Милан изпитва трудности с достъп до финансовите облигации и оттам не може да плати трансферите на въпросните играчи.
"Милан иска да успокои всички фенове по повод тази ситуация. Ние дадохме заявката за Лига Европа в УЕФА. Там няма да намерите Биля и Бонучи, но това е технически въпрос. На 11 август всичко ще е наред. Тези проблеми ще се решат, когато се върнем в Италия", заяви Фасоне.
- Милан и Рома не се победиха
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]