Бонучи призна срещу кой нападател му е било най-трудно
Защитникът на Милан Леонардо Бонучи определи нападателя на Реал Мадрид Кристиано Роналдо за най-добрия играч, срещу когото той някога е играл.
"Най-добрият играч срещу когото съм играл? Това е Кристиан Роналдо. Той има всички качества за истински шампион", заяви Бонучи пред официалния акаунт на УЕФА в Twitter.
Напомняме, че бранителят в продължение на седем години игра за торинския Ювентус. На 20 юли "росонерите" официално обявиха за подписване на договор с 30-годишния футболист до 2020 година.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]