Бардзали се сбогува с Бонучи
Защитникът на Ювентус Андреа Бардзали се сбогува с Леонардо Бонучи, който ще продължи кариерата си в Милан, а също така опроверга слуховете, че в съблекалнята на "бианконерите" е имало конфликт по време на почивката във финала за Шампионска лига с Реал Мадрид.
"Проведохме великолепен сезон заедно като съотборници, тези години бяха пълни с победи и велики постижения. Ние се направихме по-добри един друг и намерихме с Буфон и Бонучи такова взаимодействие, което преди не съм имал с никого. Странно е да не те виждам в съблекалнята, в тази съблекалня, която някои в последно време се опитаха да изобразят като пълна със скандали, конфликти и сблъсъци между играчите. Но ние знаем истината. Успех в новото приключение, Лео", написа Бардзали в акаунта си в Инстаграм.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]