Нианг, който отказа на Евертън, прие офертата на Фенербахче
Нападателят на Милан Мбай Нианг е близо до трансфер във Фенербахче, съобщават италиански източници. Според информацията, 22-годишният нападател ще подпише контракт за 4 години със заплата от 3.5 милиона евро на година. Милан иска да получи за играча си не по-малко от 18 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че от услугите на нападателя се интересува Евертън. Футболистът обаче отказа на "карамелите", защото бе подведен, че Арсенал готви оферта за него и до последно очакваше предложение от "артилеристите". В последствие се разбра, че лондончани нямат никакъв интерес към играча, който вкара 2 гола и записа 2 асистенции в 16 мача за Уотфорд през втората част на миналогодишния сезон от Висшата лига.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]