Рома обяви за трансфера на Гоналон
Рома обяви за подписването на договор с полузащитника Максим Гоналон. 28-годишният футболист пристигна от Олимпик Лион и подписа с римляните съглашение, което е до 30 юни 2021 година. Други подробности не се съобщават. По-рано имаше информации, че стойността на сделката е за 5 милиона евро.
Гоналон се намираше с структурите на Олимпик Лион от 1999 година и има над 300 мача за първия отбор. В актива на 28-годишния играч има и седем мача за националния отбор на Франция.
- Милан и Рома не се победиха
- Рома – Милан: Без победител
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]