Алвеш поиска разтрогване на договора с Ювентус
Днес се състоя среща между агента на защитника на Ювентус Дани Алвеш и представители на клуба, съобщават италиански източници. Според информацията, по време на разговорите бразилецът е помолил босовете за предсрочно разтрогване на контракта по взаимно съгласие.
Към момента остава неясна реакцията на клуба. Напомняме, че контрактът между страните е по взаимно съгласие. В събота се появи информация, че защитникът е договорил личните си условия с Манчестър Сити и ще подпише двегодишен договор.
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
- Ювентус и Влахович – между компромиса и бъдещето
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Ювентус готви завръщане на Рандал Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]