Милан влезе в контакт с Лено
Милан проявява интерес към вратаря на Байер Леверкузен Бернд Лено, твърди Bild. Напомняме, че Джанлуиджи Донарума откло предложение за нов договор и "росонерите" вече търсят алтернатива на 18-годишния страж.
По-рано италиански източници информираха, че един от вариантите е Лено, а сега Bild твърди, че миланци са влезли в контакт с немеца, чийто договор с "аспирините" е до 2020 година.
Ако се стигне до сделка, Милан ще трябва да плати на Байер 25 милиона евро за вратаря.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]