Мертенс се договори с Наполи
Нападателят Дрис Мертенс договори личните си условия по новия договор с Наполи, съобщават италиански източници. Според информациите, белгиецът ще получава по 4.5 милиона евро на сезон. В договора има и клауза за откупуване от чуждестранни клубове, която е в размер на 25 милиона евро.
29-годишният футболист играе за Наполи от 2013 година, а през този сезон записа участие в 31 мача в Серия А с 22 гола и 9 асистенции.
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ДеЛаурентис с шокиращи предложения за промяна на футболните правила
- Мактоминей спаси Наполи срещу Парма
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
298
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]