Мунтари напусна терена в знак на протест
Полузащитникът на Пескара Съли Мунтари, самоволно напусна терена по време на мача с Каляри вчера. Ганайският футболист се оплака на четвъртия съдия заради подмятания на расистка основа от трибуните в 89-та минута и поиска да бъде спряна играта, но получи жълт картон за реакцията си, тъй като съдията нищо не чу.
Мунтари в знак на протест срещу решението на рефера напусна терена и започна да крещи към феновете на сардинци: "Това е моят цвят!".
"Той помоли съдията да се намеси, но реферът му каза, че нищо не е видял и чул. Мунтари бе прав, но не биваше да напуска терена", заяви наставникът на Пескара Зденек Земан.
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Аталанта разгроми Лече и се доближи до топ 4
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]