Буфон: Оттеглям обещанието си
Вратарят и капитан на Ювентус Джанлуиджи Буфон заяви, че си връща думите назад, казани в навечерието на първия мач с Барселона от Шампионска лига. Напомняме, че тогава италианецът каза, че ще сложи край на кариерата си, ако не допусне гол в двата двубоя с каталунците.
"Обещах да завърша кариерата си след края на сезона, ако проведа два сухи мача с Барселона. Казах това на президента. Андреа Аниели каза, че понякога говорим глупости. Увери ме да не се безпокоя и да се движа напред. Ето защо трябва да си върна обещанието обратно. Президентът има повече опит от мен и той ми даде добър съвет", заяви Буфон.
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]