Индзаги: Няма по-добър треньор на Милан от мен
Бившият старши-треньор на Милан Филипо Индзаги сподели мнение за работата на своите приемници начело на миланския отбор.
"Кариерата на треньора е по-трудна от тази на футболиста, но за това получаваш по-голямо удоволствие от своите успехи. А последната победа винаги е най-приятна. Наслаждавам се на работата си на футболния терен и на своите отношения с играчите. Не мисля за миналото. Имах трудности в Милан, но не съм губил вяра и не съм се предавал", заяви Индзаги.
"Знаем, че клубът има проблеми, а в последните години никой от треньорите не е работил по-добре, отколкото мен, даже след като бяха похарчени 100 милиона евро. Знаех, че можех да оставя своята следа, ако ме бяха оставили да работя", каза още бившият играч на Милан.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]