Игуаин не спира да бележи - Юве с нови три точки (видео)

F.

Ювентус се наложи с 2:0 при домакинството си на Киево в среща от 31-ия кръг на Серия А. В герой за "Старата госпожа" отново се превърна Гонсало Игуаин, вкарал и двете попадения в срещата. Голмайсторът откри резултата в 23-ата минута, като този резултат се запази чак до 84-ата минута.

При втория гол Игуаин завърши атака като по учебник на своя тим. Пауло Дибала подаде към Лихтщайнер, а той намери веднага 9-ката на Юве, който залъга вратаря и защитник на гостите, а след това стреля неспасяемо. В добавеното време Кедира пропусна от добра позиция и не успя да направи резултата класически.

След успеха днес, Юве събра актив от 77 точки и временно отново си върна преднината от 9 на върха пред втория Рома, който обаче тепърва ще изиграе своя мач от кръга. Киево пък остава на 11-ата позиция в таблицата с 38 точки.