Индзаги: Ще умрем на терена, независимо от преднината си
Старши-треньорът на Лацио Симоне Индзаги сподели очакванията си от срещата-реванш от полуфиналите на Купата на Италия с Рома.
"Готвим се за всичко. Класирането за финала би станало прекрасен подарък за 41-годишнината ми. Свършихме само половината работа, спечелихме едното полувреме. Имаме предимство, но няма да постигнем целите си, ако не играем своя футбол. Ще трябва да умрем на терена, независимо от преднината си от два си гола. Знаем силните си страни. Трябва да играем със сърце, но и да не изключваме главите си", заяви Индзаги.
- Лече и Лацио не си вкараха
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]