Американци ще помагат на китайците за покупката на Милан
Ръководството на Милан може да завърши сделката по продажбата на клуба на 14 април 2017 година. По-рано се съобщаваше, че Силвио Берлускони е готов да продаде 99.9% от акциите на клуба на китайска компания.
Стойността на тази сделка се оценява на 320 милиона евро, но по последни данни китайските инвеститори не разполагат с тази сума и са готови да платят само 100 милиона евро, което не е устройва Берлускони.
Помощ на китайците ще окаже американски инвестиционен фонд, който ще задели 300 милиона евро за сделката.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]